Shitet apartament 2+1 ne Kamez Spitali QSUT / Xhamlliku / Kinostudio

45,000 €
Shitje
KODI:359
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
114
Kati
7
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Kamez,ne rrugen Berisha.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor jepet i mobiluar dhe disponon certifikate pronesie.

Per me shume infrmacion na kontaktoni.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme