Shitet apartament 2+1 ne Kodren e Diellit. Komuna e Parisit / Kodra e Diellit

88,000 €
Shitje
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
107
Kati
3
Dhoma Gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 banjo+2ballkone ne Kodren e Diellit,ne rrugen Bill Klinton.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte totalisht i mobiluar.Disponon certifikate pronesie.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme