Shitet apartament 2+1 ne Laprake. Laprakë

59,000 €
Shitje
KODI:361
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
97
Kati
7
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Laprake.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor dhe jepet i mobiluar.Disponon certifikate pronesie.

Per me shume informacion na kontakoni.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme