Shitet apartament 2+1 ne Laprake Laprakë

75,000 €
Shitje
KODI:151
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
100
Kati
7
Dhoma Gjumi
2

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Laprake,perballe shkolles Aleks Buda.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor,eshte teresisht i mobiluar dhe i paisur me hipoteke.

 

www.Halilaj.al 

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme