Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht. Yzberisht / Kombinat

60,000 €
Shitje
KODI:177
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
90
Kati
6
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 (2 ballkone) ne Yzberisht, perball ECO Market. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor, eshte i mobiluar dhe disponon certifikate pronesie.

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme