Shitet apartament 2+1 prane kompleksit Orion tek rruga Aleksander Mojsiu Spitali QSUT / Xhamlliku / Kinostudio

84,998 €
Shitje
KODI: 101
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
100
Kati
6
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 prane kompleksit Orion tek rruga Aleksander Mojsiu.Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor.Ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe eshte totalisht e kompletuar.Gjithashtu apartamenti eshte i pajisur me hipoteke.

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme