Shitet apartament 2+1 te Ambasada Amerikane Rruga Elbasanit / Qyteti Studenti

90,000 €
Shitje
KODI: 100
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
120
Kati
3
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 te Ambasada Amerikane.Apartamenti ndodhet ne katin e trete,ka papafingo dhe eshte i pajisur me hipoteke.

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme