Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit Komuna e Parisit / Kodra e Diellit

88,000 €
Shitje
KODI: 105
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
107
Kati
3
Dhoma Gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit.Apartamenti ndodhet ne kati e trete dhe eshte i pajisur me hipoteke.

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme