Shitet apartament 2+1 te liqeni i thate Liqeni i Thatë / Kopshti Botanik

110,000 €
Shitje
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
100
Kati
2
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 te liqeni i thate te Rruga Eduart Mano.Apartamenti ndodhet ne kat te 2 me ashensor dhe te ofron nje pamje te bukur . Me nje siperfaqe prej 100 m2.Per nje vizite ne prone kontaktoni !

Kontaktoni Agjentin