Shitet Apartament 2+1 te Vasil Shanto Vasil Shanto

57,000 €
Shitje
KODI: 0005
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
64
Kati
1
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 te blloku i Vasil Shanto . Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri , me ashensor dhe eshte i paisur me hipoteke .

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare