Shitet Apartament 2+1 te Vila L Astiri / Unaza e Re / Teodor Keko

77,000 €
KODI: 44551
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
133
Kati
6
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Shitet Apartament ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor , 2+1 me nje hapesire goxha te madhe dhe te bollshme . Apartamenti ka edhe nje verande e ballkon me nje hapesire shume te madhe !

Kontaktoni Agjentin