Shitet apartament 2+1 tek Hoxha Tahsim Spitali QSUT / Xhamlliku / Kinostudio

57,000 €
Shitje
KODI:358
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
85
Kati
6
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Hoxha Tahsim,prane shkolles Kongresi Lushnjes.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati ekzistues ,jepet i mobiluar dhe disponon certifikate pronesie.

Per me shume informacion na kontaktoni.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme