Shitet apartament 2+1 tek rruga e Kavajes Rruga e Kavajës

77,000 €
Shitje
KODI: 104
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
100
Kati
3
Dhoma Gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Kavajes,pas qendres Globe.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe eshte i pajisur me hipoteke.Totalisht i mobiluar.

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme