Shitet apartament 2+1 tek Unaza Re Astiri / Unaza e Re / Teodor Keko

50,999 €
Shitje
KODI:186
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
75
Kati
7
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Unaza Re.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor dhe disponon certifikate pronesie.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme