Shitet apartament 3+1 te Stadiumi Dinamo Blloku / Stadiumi Dinamo

141,000 €
Shitje
KODI: 0008
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
116
Kati
2
Dhoma Gjumi
3
Tualete
2

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 prane Stadiumit Dinamo . Apartamenti eshte 116 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor . Apartamenti ka 4 ambjente , ambjent gatimi , salle ngrenie , sallon ndenjeje , sistem ngrohje ftohje , 3 dhoma gjumi , nje ballkon te madh dhe nje vend parkimi . Ka sistem termo-izolimi kapot dhe shtrim me parket . Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim , eshte pjeserisht i mobiluar dhe i paisur me hipoteke .

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare