Shitet apartament 3+1 tek Mine Peza Rruga e Durresit / Zogu i Zi

80,000 €
Shitje
KODI:150
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
104
Kati
2
Dhoma Gjumi
3
Tualete
2

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 tek Mine Peza.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 t nje pallati ekzistues dhe eshte i pajisur me hipoteke dhe rivleresim.

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme