Shitet Apartament 5+1 te Ali Demi Ali Demi / Tregu Elektrik

100,000 €
Shitje
Kategoria e Pronës: Apartamente
Kati
2
Dhoma Gjumi
5
Tualete
2

Përshkrimi

Shitet apartament 5+1 ne Ali Dem te Rruga Dhimiter Kamarda.Me nje siperfaqe prej 161 m2 me nje ballkon me siperfaqe 20m2 dhe me depo .Me hipotek. Pee nje vizite ne prone na kontaktoni !

Kontaktoni Agjentin