Shitet Toka 1300m Sauk / Farke

60,000 €
Kategoria e Pronës: Toka
Sipërfaqja (M 2)
1300

Përshkrimi

Shitet toka ne pozicion shume te favorshem per vile. Rruga e asfaltuar pamje nga Dajti dhe nga Tirana . Per te vizituar na kontaktoni.

Kontaktoni Agjentin

Almario Mjekaj

Tel.
0699599220
Website
https://halilaj.al