Shitet Tokë në Farkë Sauk / Farke

65,000 €
Shitje
Kategoria e Pronës: Toka
Sipërfaqja (M 2)
1300

Përshkrimi

Tirane , Farke Disponojme toke ne nje nder zonat me te frekuentuara dhe te sigurta ne qytet.E pozicionuar ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes, u ofron klienteve te saj mundesi aksesibiliteti te lehte dhe te shpejte ne cdo pike te qytetit dhe jashte tij. Te destinuar per te sjelle ndryshimin dhe per t’iu ofruar klienteve tane cilesi te larte jetese ne banim. Toka disponon orientim shume te mire dhe eshte nje zone ideale per banim.Per me shume informacion na kontaktoni.

Kontaktoni Agjentin